مهابادي:موقعيت هاي زيادي از دست مي دهيم.

داود مهابادي سرمربي فجر شهيد سپاسي در كنفرانس خبري بعد از بازي مقابل رايكا بابل در جمع خبرنگاران گفت:بازي بسيار سختي بود و در اين هفته ها نبودن دو الي سه بازيكن مصدوم كار را براي ما بسيار سخت كرده است.
وي در خصوص بازي افزود:به نسبت بازي قبل بازي بهتري را انجام داديم و بخصوص در نيمه دوم چندين موقعيت خوب و صد در صد را از دست داديم كه البته هم ما كمي بي دقت بوديم و هم گلر تيم حريف خيلي خوب كار كرد.

مهابادي افزود:دو الي سه توپ به تير زديم و متاسفانه روي يك ضربه ايستگاهي كه در طول هفته هم كار كرده بوديم بسادگي گل دريافت كرديم و در بازي كه فكر ميكرديم سه امتياز دريافت كنيم به يك امتياز بسنده كرديم ولي ليگ همچنان ادامه دارد و ده بازي باقي مانده است كه اميدوارم با رسيدن بازيكنان مصدوم با تيم كامل ادامه دهيم.

وي بيان داشت:انچه براي من جاي تعجب است موقعيت سوزي بيشمار ماست چراكه در نيم فصل اول موقعيت هاي خيلي ساده را گل ميزديم ولي از ابتداي نيم فصل دوم علي رغم خلق موقعيت هاي بيشمار در هر بازي ولي متاسفانه به راحتي انها را از دست مي دهيم البته اين نكته را عرض كنم كه در نيم فصل دوم بازيها بشدت سخت تر شده است و گواه اين صحبت بنده كسب نتايج خوب تيم هاي پايين جدولي مقابل مدعيان مي باشد.

ايشان در انتها از تمامي هواداران كه تيم را حمايت كردند تقدير و تشكر كرد و بيان داشت انشالله در ادامه مسابقات بتوانيم جواب محبت هاي انها را با كسب نتايج خوب بدهيم.

پاسخی بگذارید